فرآیند پذیرش مقالات اولین کنفرانس ملی آیرودینامیک و هیدرودینامیک به صورت زیر می باشد. برای اطلاع از زمان دقیق شروع و پایان هر یک از مراحل، به بخش تاریخ های مهم در منوی اطلاعات همایش مراجعه کنید. اطلاعات تکمیلی در مورد هر مرحله، در زمان مناسب در همین صفحه ارائه خواهد شد.

  1. ارسال خلاصه مقاله (چکیده گسترده) مطابق نمونه، تا تاریخ 31 خرداد 1391.
  2. اعلام نتیجه داوری چکیده مقالات تا تاریخ 1 شهریور 1391.
  3. ارسال اصل مقاله با فرمت ارایه شده در سایت، تا تاریخ 25 شهریور 1391.
  4. اعلام نتیجه داوری اصل مقالات تا تاریخ 10 مهر 1391.

دانلود فایل نمونه 'چکیده گسترده' (دوصفحه ای)

 


نحوه ارسال خلاصه مقاله

برای ارسال مقاله، می بایستی ابتدا در سایت همایش، عضو شوید. برای این کار روی گزینه ثبت نام در سمت چپ و بالای صفحه اصلی سایت کلیک کنید. با وارد کردن اطلاعات مورد نظر، یک نام کاربری و رمز عبور دریافت خواهید کرد.

پس از ورود با استفاده از نام کاربری خود، می توانید از طریق منوی ارسال و پیگیری مقاله، مراحل ارسال مقاله جدید را  انجام دهید. در مرحله اول، باید عنوان مقاله، چکیده مقاله و واژگان کلیدی را وارد کنید. حداقل تعداد کلمات 150 و حداکثر تعداد کلمات چکیده، می بایستی 400 کلمه باشد. در چکیده، باید خلاصه ای از کارهای انجام شده و نتایج اخذ شده در تحقیق خود را ارائه کنید.

در مرحله بعد، در صورتی که به غیر از شما، نویسنده یا نویسندگان دیگری هم وجود دارد، باید اطلاعات دیگر نویسندگان مقاله را وارد کنید. شخص ثبت نام کننده، به طور اتوماتیک به عنوان یکی از نویسندگان مقاله در نظر کرفته شده است که در پایین صفحه مشاهدده می کنید. برای تأیید صحت اطلاعات وارد شده، می بایستی پست الکترونیک نویسندگان دیگر نیز وارد شود.

در ادامه، باید موضوعات مرتبط با مقاله خود را ثبت کنید.

در این مرحله میبایست فایل چکیده گسترده (دوصفحه ای) که مطابق فرم موجود در سایت تکمیل شده باشد را آپلود و ارسال نمایید.

پس از پایان مراحل فوق، می بایستی فرآیند ثبت مقاله را تکمیل نمایید تا مقاله شما در لیست مقالات برای داوری ثبت شود.

با انجام این مرحله، به صورت اتوماتیک یک ایمیل از سایت همایش جهت تایید فرایند ثبت خلاصه مقاله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

 نکات مهم:

  1. قابل توجه نویسندگان محترم: لازم است که شکل های موجود در چکیده برای چاپ در مجموعه مقالات حتما سیاه و سفید آماده شود. در ضمن فرمت نگارش مقاله کامل شبیه فرمت چکیده مقاله است اما با سربرگ جدید، همچنین مقاله کامل باید حداکثر در ۸ صفحه تنظیم شود.  مقاله کامل همانند خلاصه مقاله بایستی دوستونی باشد، تنها صفحه اول دارای سربرگ است و شماره صفحه در پایین صفحه و قسمت وسط وارد میشود.جهت مشاهده نمونه مقالات فایل زیر را دانلود فرمایید.
  2. در هر مرحله ای که از سیستم خارج شوید، تمامی تغییرات شما ثبت خواهد شد و می توانید مراحل بعدی را در زمان دیگری دنبال نمایید.
  3. در صورت تأیید اطلاعات نویسندگان دیگر مقاله، نام نویسنده مورد نظر در سیستم ثبت و در غیر این صورت حذف خواهد شد.